Big Spring Tire Sale: SAVE UP TO 25%* on select tires and wheels from quality brands.
Shop NowThis paragraph should be hidden.


Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Salton Electric Gravy Warmer is perfect for keeping gravy, sauces and syrup at the ideal serving temperature
Dripless spout eliminates spills
Detachable cord for convenient serving options
Elegant ceramic design
Gravy boat is dishwasher and microwave safe
Capacity: 2 cup (475 mL)
| Part Number | SMW1508 |
|---|---|
| Appliance Type | Warming Tray |
| Colour | White |
| Cups Capacity | Not Applicable |
| Wattage | 17 W |
| Assembled Height (in) | 5.51 in |
| Assembled Depth (in) | 7 3/4 in |
| Assembled Width (in) | 4.80 in |
| Assembled Weight (lb) | 2.0 lb |
Only Show Differences | |||||
| Ratings |