This paragraph should be hidden.
Minions
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Universal Minion Kevin LED Night Light operates using a convenient on/off switch
Adorable Minion Kevin design
Use anywhere with battery powered LEDs
LED lights saves power and is cool to touch
Battery operates on 2 x AAA (not included)
| Part Number | 700042EF |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 10.11 cm |
| Package Depth (in) | 3.98 in |
| Package Height (cm) | 33.30 cm |
| Package Height (in) | 13.11 in |
| Package Weight (kg) | 0.67 kg |
| Package Weight (lb) | 1.48 lb |
| Package Width (cm) | 26.59 cm |
| Package Width (in) | 10.47 in |
Only Show Differences | Currently Viewing | |||||
| Ratings | ||||||
| Package Depth (cm) | 10.11 cm | 4.00 cm | 2.50 cm | 2.50 cm | 5.00 cm | |
| Package Depth (in) | 3.98 in | 1.57 in | 0.98 in | 0.98 in | 1.97 in | |
| Package Height (cm) | 33.30 cm | 13.00 cm | 16.50 cm | 16.50 cm | 17.80 cm |
