This paragraph should be hidden.
Loft
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Umbra Shelfie Mirror with a decorative metal shelf to store accessories
Glass mirror with polished edges and powder coated steel frame.
Ideal for use in entryways, mudrooms, and bedrooms
Hidden mounting hardware for a seamless look
Mounting hardware includes
| Part Number | TBD |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 24.77 cm |
| Package Depth (in) | 9.75 in |
| Package Height (cm) | 12.70 cm |
| Package Height (in) | 5.00 in |
| Package Weight (kg) | 1.74 kg |
| Package Weight (lb) | 3.83 lb |
| Package Width (cm) | 17.15 cm |
| Package Width (in) | 6.75 in |
Only Show Differences | Currently Viewing | |||||
| Ratings | ||||||
| Package Depth (cm) | 24.77 cm | 3.30 cm | 1.27 cm | 74.30 cm | 61.00 cm | |
| Package Depth (in) | 9.75 in | 1.30 in | 0.50 in | 29.25 in | 24.02 in | |
| Package Height (cm) | 12.70 cm | 61.00 cm | 23.18 cm | 5.08 cm | 46.00 cm |
No, I do not recommend this product.
Yes, I recommend this product.
Yes, I recommend this product.
Yes, I recommend this product.
Yes, I recommend this product.
