This paragraph should be hidden.
Loft
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Umbra Grassy Merchandiser easily stores and organizes all of your essentials
Holds toothbrushes, toothpaste, soap and other counter top accessories
Unique space saving design for small spaces
Available in White or Surf Blue
| Part Number | TBD |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 8.89 cm |
| Package Depth (in) | 3.50 in |
| Package Height (cm) | 3.30 cm |
| Package Height (in) | 1.30 in |
| Package Weight (kg) | 0.15 kg |
| Package Weight (lb) | 0.33 lb |
| Package Width (cm) | 13.97 cm |
| Package Width (in) | 5.50 in |
