This paragraph should be hidden.
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Recreate your favourite scenes with the Monster High Monster Minis
Each small figure is recognizable through signature styles, iconic elements and monsterrifc details
Suitable for ages 6+
| Part Number | DRD13 |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 2.00 cm |
| Package Depth (in) | 0.79 in |
| Package Height (cm) | 12.70 cm |
| Package Height (in) | 5.00 in |
| Package Weight (kg) | 0.02 kg |
| Package Weight (lb) | 0.04 lb |
| Package Width (cm) | 10.20 cm |
| Package Width (in) | 4.02 in |
Only Show Differences | Currently Viewing | |||||
| Ratings | ||||||
| Package Depth (cm) | 2.00 cm | 5.72 cm | 13.97 cm | 24.13 cm | 25.40 cm | |
| Package Depth (in) | 0.79 in | 2.25 in | 5.50 in | 9.50 in | 10.00 in | |
| Package Height (cm) | 12.70 cm | 32.39 cm | 29.21 cm | 21.29 cm | 30.48 cm |
