This paragraph should be hidden.
Danson
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Danson Willows With Expandable Fence features life like and low maintenance plastic Willows
Frame is made from Willows to make a beautiful piece
UV resistance ensures a crack and fade free experience
Works great as a discreet privacy solution
Suitable for indoor our outdoor use
Plant dimensions: 4 D x 71 W x 26" H (10.1 x 180 x 66 cm)
| Part Number | CT17932 |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 40.64 cm |
| Package Depth (in) | 16.00 in |
| Package Height (cm) | 5.08 cm |
| Package Height (in) | 2.00 in |
| Package Weight (kg) | 1.70 kg |
| Package Weight (lb) | 3.75 lb |
| Package Width (cm) | 96.52 cm |
| Package Width (in) | 38.00 in |
