This paragraph should be hidden.
Out of stock at Leduc, AB
Out of stock at Leduc, AB
Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Barbie Colour Reveal is inspired by colourful balloon animals. One of four unique dolls in this series, each with a bright streak in their long hair. Each doll is sold separately. Suitable for ages 4 and up.
Barbie Colour Reveal dolls deliver fun surprises as kids open the package
Inspired by colourful balloon animals
One of four unique dolls in this series, each with a bright streak in their long hair
Each doll sold separately
Suitable for ages 4 and up
NOTE: Colours and/or styles may vary in-store and are not guaranteed. For online orders, they are randomly selected during fulfillment.
| Part Number | JFV58 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Age Group | 4+ |
| Colour | Multicolour |
| Language | Bilingual |
| Number of Pieces | 7 |
| Package Depth (cm) | 5.00 cm |
| Package Depth (in) | 1.97 in |
| Package Height (cm) | 5.00 cm |
| Package Height (in) | 1.97 in |
| Package Weight (kg) | 0.26 kg |
|---|---|
| Package Weight (lb) | 0.57 lb |
| Package Width (cm) | 5.00 cm |
| Package Width (in) | 1.97 in |
| Primary Material | Plastic |
| Toy Figure Size (cm) | 29 3/4 cm |
| Toy Figure Size (in) | 11 3/4 in |
Only Show Differences | |||||
| Ratings | |||||
| Advanced Features | No Advanced Features | No Advanced Features | No Advanced Features | No Advanced Features | |
| Age Group | 4+ | 4+ | 4+ | 4+ | |
| Colour | Multicolour | Multicolour | Multicolour | Multicolour |
