This paragraph should be hidden.
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Fans of Ninjago will love the LEGO Ninjago S.O.G. Headquarters
Build stories around the S.O.G. headquarters that features movable sides for action play, an explode-function entrance with The Oni Mask of Hatred element and a ramp, spinning blade, spinning wheel with an attachment point for a minifigure, spinning hammers, ATM, 'Sons of Garmadon’ sign element, and a bike workshop with an Oni Bike
Spinjitzu spinner has a buildable LEGO® brick handle, spinner element with minifigure capsule and a rip cord
Includes 5 minifigures: Lloyd, Snake Jaguar, Ultra Violet, Nails and Skip Vicious
530 pieces per set
| Part Number | 6212312 |
|---|---|
| Language | Bilingual |
| Number of Pieces | 530 |
| Package Depth (cm) | 6.10 cm |
| Package Depth (in) | 2.40 in |
| Package Height (cm) | 28.19 cm |
| Package Height (in) | 11.10 in |
| Package Weight (kg) | 0.80 kg |
| Package Weight (lb) | 1.76 lb |
| Package Width (cm) | 48.01 cm |
| Package Width (in) | 18.90 in |
|---|---|
| Primary Material | Plastic |
Only Show Differences | Currently Viewing | |||||
| Ratings | ||||||
| Language | Bilingual | Bilingual | Bilingual | Bilingual | Bilingual | |
| Number of Pieces | 530 | 450 | 373 | 86 | 1101 | |
| Package Depth (cm) | 6.10 cm | 7.60 cm | 6.10 cm | 4.50 cm | 9.40 cm |
Yes, I recommend this product.
Originally posted on LEGO
Yes, I recommend this product.
Originally posted on LEGO
