Big Spring Tire Sale: SAVE UP TO 25%* on select tires and wheels from quality brands.
Shop NowThis paragraph should be hidden.



Amscan
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Amscan
Dallas Cowboys Plastic Cups lets you pour some cold drinks for game day
Clear plastic cups feature a wraparound print of the Cowboys logo
Cups are disposable for easy clean-up at your tailgate party
Not suitable for boiling hot liquids or microwave use
Includes 25 per package
| Part Number | 422332 |
|---|---|
| Drinkware Type | Tumbler |
| Primary Material | Plastic |
| Pattern Type | No Pattern |
| Colour | Multicolour |
| Product Height (in) | 12.40 in |
| Product Width (in) | 3.80 in |
| League | NFL |
| Team Name | Dallas Cowboys |
| Theme | Football |
| Character Name(s) | No Character |
|---|---|
| Capacity (ml) | 473.18 ml |
| Capacity (oz) | 16 fl oz (US) |
5 starsstars
4 starsstars
3 starsstars
2 starsstars
1 starstars
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com