Final Week - Big Spring Tire Sale: SAVE UP TO 25%* on select tires and wheels from quality brands.
Shop NowThis paragraph should be hidden.







Amscan
Blue
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Amscan
Buffet Decorating Kit lets you snack in style
Features a colour scheme with chevron and polka dot designs with customizable tent cards and food picks dress up your buffet decorations
Use them at your rainbow party for elegant table settings
Includes 3 large tent cards, 3 small tent cards, and 6 picks
| Part Number | 281001 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour | Blue |
| Decoration Type | Decoration Kit |
| Holiday | Holiday |
| Number of Pieces | 1 |
| Occasion | General Party |
| Package Depth (cm) | 34.29 cm |
| Package Depth (in) | 13.50 in |
| Package Height (cm) | 1.27 cm |
|---|---|
| Package Height (in) | 0.50 in |
| Package Weight (kg) | 0.16 kg |
| Package Weight (lb) | 0.35 lb |
| Package Width (cm) | 20.32 cm |
| Package Width (in) | 8.00 in |
| Pieces Included | Table Toppers |
| Primary Material | Paper |
| Product Use(s) | Indoor |
| Theme | General Party, Birthday |
5 starsstars
4 starsstars
3 starsstars
2 starsstars
1 starstars
Originally posted on partycity.com