This paragraph should be hidden.
Out of stock at Leduc, AB
Out of stock at Leduc, AB
Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Uncover the delightful surprise of the Zuru Mini Brand Kawaii Mystery Playset Capsule. Each collectible capsule is packed with charming mini treasures that could be rare, scented, or even liquid-filled. Perfect for kids aged 3 and up, these playful mystery capsules are sure to bring joy and excitement.
Kawaii themed blind pack ready to bring a smile to your face
Each one is bursting with kawaii charm
This mini treasure might be rare, scented, or liquid filled
Recommended for ages 3 years and above
NOTE: Colours and/or styles may vary in-store and are not guaranteed. For online orders, they are randomly selected during fulfillment.
| Part Number | 77624GQ1 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Age Group | 3+ |
| Colour | Red |
| Language | Bilingual |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 9.50 cm |
| Package Depth (in) | 3.74 in |
| Package Height (cm) | 9.50 cm |
| Package Height (in) | 3.74 in |
| Package Weight (kg) | 0.10 kg |
|---|---|
| Package Weight (lb) | 0.22 lb |
| Package Width (cm) | 9.50 cm |
| Package Width (in) | 3.74 in |
| Primary Material | Plastic |
| Toy Figure Size (cm) | 9 1/2 cm |
| Toy Figure Size (in) | 3 3/4 in |
