This paragraph should be hidden.
Chrome
Out of stock at Leduc, AB
Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Chic, rectangular frosted white tempered glass top
Ample surface area for your snacks, drinks, meals, or tablet
Can be used as an accent or snack table
Sturdy stylish white metal base
Contemporary design blends well with any decor
| Part Number | I 3000 |
|---|---|
| Colour | Chrome |
| Shape | Rectangle |
| Material(s) | Metal, Glass |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Maximum Weight Capacity (lb) | 22 lb |
| Certifications | No Certifications |
| Assembled Height (in) | 24.00 in |
| Assembled Depth (in) | 18 1/4 in |
| Assembled Width (in) | 10.25 in |
| Assembled Weight (lb) | 8.0 lb |
|---|---|
| Package Height (in) | 5.00 in |
| Package Depth (in) | 13.00 in |
| Package Width (in) | 26.00 in |
| Package Weight (lb) | 8.99 lb |
$876.46$880.96
