This paragraph should be hidden.
Lego Spiderman
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
LEGO® Juniors Supermarket Suitcase includes 2 minifigures: a shop assistant and a customer, plus a cat
Contains 134 pieces
Suitable for ages 4-7
| Part Number | 6101085 |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 6.40 cm |
| Package Depth (in) | 2.52 in |
| Package Height (cm) | 26.21 cm |
| Package Height (in) | 10.32 in |
| Package Weight (kg) | 0.77 kg |
| Package Weight (lb) | 1.70 lb |
| Package Width (cm) | 28.50 cm |
| Package Width (in) | 11.22 in |
