This paragraph should be hidden.
Easy-Bake
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Easy-Bake Oven lets you make all kinds of delicious treats
The classic Easy-Bake oven comes with a delicious chocolate chip cookie mix
Includes baking pan and pan tool
Other mixessold separately
| Part Number | A8720 |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 22.90 cm |
| Package Depth (in) | 9.02 in |
| Package Height (cm) | 25.40 cm |
| Package Height (in) | 10.00 in |
| Package Weight (kg) | 3.00 kg |
| Package Weight (lb) | 6.61 lb |
| Package Width (cm) | 50.20 cm |
| Package Width (in) | 19.76 in |
