This paragraph should be hidden.
Burt's Bees
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Burt's Bees Assorted Moisturizing Lip Balm nourishes, conditions and softens lips
Features coconut and sunflower oils rich in vitamins and essential fatty acids
Contains beeswax to seal in hydration and peppermint oil for a refreshing tingle
100% natural for health-looking lips
Size: 4.25g per tube
Includes (1) Coconut & Pear and (1) Vanilla Bean lip balm
| Part Number | 08907-11 |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 1.35 cm |
| Package Depth (in) | 0.53 in |
| Package Height (cm) | 13.20 cm |
| Package Height (in) | 5.20 in |
| Package Weight (kg) | 0.03 kg |
| Package Weight (lb) | 0.07 lb |
| Package Width (cm) | 1.35 cm |
| Package Width (in) | 0.53 in |
Only Show Differences | Currently Viewing | |||||
| Ratings | ||||||
| Package Depth (cm) | 1.35 cm | 7.14 cm | 6.99 cm | 7.14 cm | 7.14 cm | |
| Package Depth (in) | 0.53 in | 2.81 in | 2.75 in | 2.81 in | 2.81 in | |
| Package Height (cm) | 13.20 cm | 9.80 cm | 11.37 cm | 9.80 cm | 9.80 cm |
