Final Week - Big Spring Tire Sale: SAVE UP TO 25%* on select tires and wheels from quality brands.
Shop NowThis paragraph should be hidden.
Proudly Canadian

Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Browning Reserved Parking Sign features the bold Browning Buckmark logo
All-weather coating
Rolled edges
Small hole in each corner for easy mounting
Size: 16-3/4 x 11-3/4" (42.5 x 29.8 cm)
| Part Number | BGT1031 |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 0.32 cm |
| Package Depth (in) | 0.13 in |
| Package Height (cm) | 41.91 cm |
| Package Height (in) | 16.50 in |
| Package Weight (kg) | 0.27 kg |
| Package Weight (lb) | 0.60 lb |
| Package Width (cm) | 29.53 cm |
| Package Width (in) | 11.63 in |