#231-6434-2|Part #474591IM
    Manufacturer Part Number: 474591IM
Buy Online :
Pick up at Leduc, AB
Pick up between May 21 - May 27
Quantity updated to 1
Also Find It in Store:
Add to Registry
Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Need Installation Help?
Auto Services are available at your store
Product Details
  • Laser measured FloorLiners offer a consistently perfect fit!
  • Advanced surfacing creates channels that carry fluids and debris to a lower reservoir
  • Made in America
Part Number 474591IM
Advanced Features Non-Slip Backing
Configurations First Row
Floor Material Compatibility Carpet
Package Depth (cm) 83.00 cm
Package Depth (in) 32.68 in
Package Height (cm) 15.00 cm
Package Height (in) 5.91 in
Package Weight (kg) 3.60 kg
Package Weight (lb) 7.94 lb
Package Width (cm) 63.00 cm
Package Width (in) 24.80 in