This paragraph should be hidden.
CFL
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Montreal Alouettes Reserved Parking Sign shows this area is for Alouettes fans only
Made from lightweight PVC material
Paint used to be vivid and long lasting
Made in Canada
Availability varies by store
| Part Number | CFSNPK812MON |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 0.32 cm |
| Package Depth (in) | 0.13 in |
| Package Height (cm) | 30.48 cm |
| Package Height (in) | 12.00 in |
| Package Weight (kg) | 0.10 kg |
| Package Weight (lb) | 0.22 lb |
| Package Width (cm) | 20.32 cm |
| Package Width (in) | 8.00 in |
