Big Spring Tire Sale: SAVE UP TO 25%* on select tires and wheels from quality brands.
Shop NowThis paragraph should be hidden.

Amscan
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Amscan
As pretty as they are practical White Round Paper Doilies bring a touch of elegance to the table
Use to line dainty plates for the perfect presentation
When the party is over simply toss or recycle
Size: 6" D
Recyclable
Includes 40 per pack
| Part Number | 14006 |
|---|---|
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | White |
| Disposable Dish Type | Plates |
| Number of Pieces | 40 |
| Occasion | Anniversary |
| Package Depth (cm) | 19.81 cm |
| Package Depth (in) | 7.80 in |
| Package Height (cm) | 0.25 cm |
| Package Height (in) | 0.10 in |
| Package Weight (kg) | 0.03 kg |
|---|---|
| Package Weight (lb) | 0.07 lb |
| Package Width (cm) | 16.26 cm |
| Package Width (in) | 6.40 in |
| Primary Material | Paper |
| Product Capacity (gal) | 0.00 gal (US) |
| Product Capacity (l) | 0.00 l |
| Product Height (cm) | 0.25 cm |
| Product Height (in) | 0.10 in |
| Product Length (cm) | 19.81 cm |
| Product Length (ft) | 0.65 ft |
| Product Use(s) | Cold Food/Drink |
| Product Weight (g) | 0.05 g |
| Product Weight (ml) | 0.05 ml |
| Product Weight (oz) | 0.00 oz |
| Product Width (cm) | 16.26 cm |
| Product Width (in) | 6.40 in |
| Shape | Round |
| Theme | Anniversary, Wedding, General Party |
5 starsstars
4 starsstars
3 starsstars
2 starsstars
1 starstars
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com