This paragraph should be hidden.
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Dance the night away with the Monster High Dance the Fright Away Doll
Ghouls are wearing their best for the celebration
Students of Monster High unite to reveal in the opening of the iconic high school
Suitable for ages 6+
Package includes: Doll wearing fashion and accessories with photo booth prop *fashion and accessory vary by doll
| Part Number | DNX18 |
|---|---|
| Package Depth (cm) | 6.35 cm |
| Package Depth (in) | 2.50 in |
| Package Height (cm) | 32.39 cm |
| Package Height (in) | 12.75 in |
| Package Weight (kg) | 0.30 kg |
| Package Weight (lb) | 0.66 lb |
| Package Width (cm) | 15.24 cm |
| Package Width (in) | 6.00 in |
Only Show Differences | Currently Viewing | |||||
| Ratings | ||||||
| Package Depth (cm) | 6.35 cm | 5.72 cm | 13.97 cm | 8.25 cm | 5.41 cm | |
| Package Depth (in) | 2.50 in | 2.25 in | 5.50 in | 3.25 in | 2.13 in | |
| Package Height (cm) | 32.39 cm | 32.39 cm | 29.21 cm | 32.39 cm | 16.51 cm |
Yes, I recommend this product.
Originally posted on Mattel Shop
Yes, I recommend this product.
Originally posted on Mattel Shop
Yes, I recommend this product.
Originally posted on Mattel Shop
Yes, I recommend this product.
Originally posted on Mattel Shop
Yes, I recommend this product.
Originally posted on Mattel Shop
