Final Week - Big Spring Tire Sale: SAVE UP TO 25%* on select tires and wheels from quality brands.
Shop NowThis paragraph should be hidden.
Proudly Canadian



Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Add more fun, interactive play options to kids’ LEGO® Super Mario™ universe with Character Packs – Series 3 (71394)
A mystery, collectible toy character with an Action Tag in each pack.
10 to collect, build and play with, from a 1-Up Mushroom to a Scuttlebug
A Starter Course set (71360 or 71387) is required for the full play experience
Each pack includes a small build to use for display or to enhance play
Makes a fun little birthday, holiday or surprise gift for kids aged 6 and up
The characters help kids to create new challenges for solo or social play
Find building instructions in each pack or on the LEGO® Super Mario™ app
LEGO® Super Mario™ sets help kids to develop creative problem-solving skills
High-quality LEGO® building bricks connect simply and strongly
LEGO® components satisfy stringent global safety standards
| Part Number | 6332732 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | STEM Qualified |
| Character Name(s) | Other |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Language | Bilingual |
| Number of Pieces | 99 |
| Package Depth (cm) | 0.66 cm |
| Package Depth (in) | 0.26 in |
| Package Height (cm) | 15.01 cm |
|---|---|
| Package Height (in) | 5.91 in |
| Package Weight (kg) | 0.02 kg |
| Package Weight (lb) | 0.04 lb |
| Package Width (cm) | 9.50 cm |
| Package Width (in) | 3.74 in |
| Primary Material | Mixed Material |
| Theme | No Theme |
Only Show Differences | ||||||
| Ratings | ||||||
| Accessories List | No Accessories Included | No Accessories Included | No Accessories Included | No Accessories Included | No Accessories Included | |
| Advanced Features | STEM Qualified | STEM Qualified | STEM Qualified | STEM Qualified | STEM Qualified | |
| Character Name(s) | Other | Other | Other | Other | Other |
5 starsstars
4 starsstars
3 starsstars
2 starsstars
1 starstars