This paragraph should be hidden.
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Join Mia and her puppies at the Lego Friends dog show
Includes a Mia mini-doll figure, plus Scout and Tina dog figures
Features a dog show stage with grand entrance door, turntable and podium
Also includes a tipping agility seesaw, jump with knock able bar, grooming station and a feeding trolley
Stage size: 3.9 H x 5.1 W x 6.2" D (10 x 13 x 16 cm)
Piece count: 185
Suitable for kids ages 5 - 12
| Part Number | 6174612 |
|---|---|
| Language | Bilingual |
| Number of Pieces | 185 |
| Package Depth (cm) | 6.10 cm |
| Package Depth (in) | 2.40 in |
| Package Height (cm) | 19.10 cm |
| Package Height (in) | 7.52 in |
| Package Weight (kg) | 0.35 kg |
| Package Weight (lb) | 0.77 lb |
| Package Width (cm) | 26.21 cm |
| Package Width (in) | 10.32 in |
|---|---|
| Primary Material | Plastic |
Only Show Differences | Currently Viewing | ||||
| Ratings | |||||
| Language | Bilingual | Bilingual | Bilingual | Bilingual | |
| Number of Pieces | 185 | 450 | 373 | 1101 | |
| Package Depth (cm) | 6.10 cm | 7.60 cm | 6.10 cm | 9.40 cm |
