This paragraph should be hidden.
Amscan
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores.
You may be interested in these similar products shown below.Quebec residents: For information on maintenance and repair click here.
Eco-Friendly Botanical Peony Guest Towels features a red peony over a handwritten letter background
Disposable paper hand towels are made from 100% recycled paper with 65% post-consumer content and water-based ink
Give printed guest towels as a hostess gift or stock up for your office, kitchen, or bath
Dimensions: 4.5" x 7.7"
Water-based ink
100% recycled paper and 65% post-consumer content
Includes 16 per package
| Part Number | 530009 |
|---|---|
| Serveware Type | Tray |
| Primary Material | Plastic |
| Shape | Rectangle |
| Number of Pieces | 16 |
| Colour(s) | Green, Pink, Tan |
| Product Capacity (l) | 0.00 l |
| Assembled Height (in) | 1.00 in |
| Assembled Length (in) | 8.00 in |
| Assembled Width (in) | 4.50 in |
| Assembled Weight (lb) | 0.20 lb |
|---|---|
| Consumer Pack Size | 1 |
| Product Use(s) | Indoor, Outdoor |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Occasion | General Party |
| Theme | General Party |
